מחיר רכב תפעולי


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכבים תפעוליים הפכו לרכבים פופולריים מאוד וכיום, ללא ספק מדובר בקטגוריית רכבים דינמית ובועטת, תחרותית, ובעלת מגוון הולך וגדל של יצרניות ודגמים. בהגיענו לעסוק בסוגיית המחיר של רכבים תפעוליים, ברור לחלוטין שנפגוש איזשהו מחיר ממוצע שמעליו ותחתיו, ימצאו תגי מחיר נוספים המזוהים עם רמות עממיות יותר של רכבים תפעוליים מצד אחד, ודגמי העילית מהצד השני. על פי רוב, כל יצרנית מציעה דגם אחד סטנדרטי ודגם נוסף מוגבה, בעל יכולות נוספות. יש להבחין בין רכבים תפעוליים המתפקדים אך ורק כרכבי עבודה לבין כאלה המתפקדים גם רכבי עבודה מעולים, וגם כרכבי פנאי לאוהבי נהיגת אקסטרים בשטח. 

  ניתן לומר שישנן חברות המזוהות יותר עם רכבים תפעוליים עממיים כגון: מרשל ואקס קאר ומנגד, חברות המייצרות רכבי פרמיום כגון: ימאהה, קלאב קאר ואיזו גו. מרבית חברות הפרמיום מגיעות מארה"ב למעט כמובן, חברת ימאהה המצוינת שמקורה ביפן. באופן כללי, כמו בענפים אחרים, על כלי רכב תפעולי ברמה גבוהה, עם יכולות עבודה משובחות ונתוני שטח מרשימים, משלמים יותר. 

  חשוב לזכור, קיימת האפשרות לשדרג כמעט כל רכב תפעולי, ולהוסיף אלמנטים כאלה ואחרים, בתוספת תשלום. מדובר בתוספות כגון: ספסל אחורי, כיסוי לחורף, גג מוארך ועוד. קלאב קאר חשמלי מחירים, הוא נושא חשוב מאוד עבור אלו מכם שעומדים בפני רכישה של רכב תפעולי חשמלי, וחשוב להכיר את מנעד המחירים שעובר בין הדגמים השונים של היצרניות השונות. 

  מחיר רכב תפעולי 2

  מחיר רכב תפעולי חשמלי

  בואו נדבר לרגע על המחירים של הרכבים התפעוליים השונים למשל, קלאב קאר מחיר. היצרנית האמריקאית קלאב קאר, נחשבת לאחת מחברות הפרמיום בקטגוריה, היא מציגה מגוון גדול של רכבים מסוג זה במחיר ממוצע של 35,000 ₪ הנחשב לגבוה. לעומת זאת, ניתן למצא רכב גולף מחיר, שהוא אחר וזול יותר אך לא בהכרח פחות מוצלח. להלן טבלה חלקית של רכב תפעולי חשמלי מחיר, ללא תוספות:

  חברהדגםמחיר
  קלאב קאר חשמליטמפו34,000 ₪ 
  מרשל חשמליDG-C228,000 ₪ 
  מרשל חשמליDG-C434,000 ₪ 
  ימאהה חשמליPTV 39,000 ₪ 
  אקס קארסטנדרטי33,000 ₪ 
  אי קארדוכיפת32,500 ₪ 

  מחיר רכב תפעולי בנזין

  קיימים עדיין רכבים תפעוליים שעובדים על מנועי בנזין. על פי רוב, אין לרכבים אלה יתרון כלשהו על פני החשמליים ואולם, בחלק מהמקרים מדובר ברכבים עם מנוע מעט יותר חזק ולפיכך, כוח עבודה משמעותי יותר. להלן טבלה חלקית של רכב תפעולי מחיר, הפועלים עדין על מנועי בנזין:

  חברהדגםמחיר
  קלאב קאר בנזיןטמפו35,000 ₪ 
  ימאהה בנזיןPTV40,000 ₪ 
  ימאהה בנזיןUMX49,000 ₪ 
  מחיר רכב תפעולי 3

  מחירים של קלאב קאר חדש מול יד 2

  קיים שוק יד 2 דינמי מאוד של רכבים תפעוליים, מי שמעונין לרכוש רכב תפעולי ברמה טובה ובעלות נמוכה יותר, יכול בהחלט לבחור ברכישה של רכב תפעולי יד 2. מכיוון שרכבים תפעוליים, על פי רוב, הם רכבים אמינים ועמידים, האופציה לרכישת רכב מיד שנייה היא אופציה טובה והגיונית. הטבלה הבאה משקפת את הבדלי המחיר בין רכב תפעולי יד 2 לבין, רכב תפעולי חדש: 

  חברהדגםחדשיד 2
  ימאהה חשמליPTV39,000 ₪ 2012 מחיר 20,000 ₪ 
  קלאב קאר חשמליטמפו34,000 ₪ 2017 מחיר 21,000 ₪ 
  מרשל חשמליDG-C228,000 ₪ 2022 מחיר 25,000 ₪ 

  תוספות ושדרוגים שמשפיעים על המחיר

  תוספות אבזור אפשריות אצל רוב היצרניות והדגמים אולם, הן דורשות תשלום נוסף. למשל, הוספת ספסל אחורי מתקפל המאפשר ישיבה של עוד שני אנשים ברכב עולה בין 1500 ₪ ל- 2000 ₪ (תלוי באיזו יצרנית ודגם מדובר). רכישת כיסוי חורף יעלה אצל רוב היצרניות 1000 ₪ ורק במקרים חריגים הוא יאמיר לסך של 2500 ₪. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641