רכב תפעולי וולויט

וולויט X2 מוגבה

וולויט X2

וולויט V2

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-8131

  חברת Volvit הפועלת בתחום הקלנועיות והרכבים התפעוליים, כבר למעלה מ-20 שנים, מציבה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה. החברה הוקמה מתוך חזון ברור – להנגיש ללקוחות מוצר בטוח ואיכותי המאפשר ניידות עצמאית, בטוחה ומהנה כאחת. לצד מוצרי איכות, Volvit מתגאה במתן שירות מקצועי, זמין, אדיב, אישי ואמין.

  חדשנות ופיתוח מתקדם

  הרכבים התפעוליים של Volvit הם פרי פיתוח שנוצר מתוך מחשבה מעמיקה על צרכי הלקוח. החברה משקיעה רבות במחקר ופיתוח, במטרה להציע מוצרים מובילים בשוק באיכותם ועיצובם. כל דגם ודגם עובר תהליכי בדיקה מחמירים כדי להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ואמינות.

  קשר מתמשך עם הלקוחות

  אחד ממרכיבי ההצלחה של Volvit הוא הקשר ההדוק עם הלקוחות. החברה מקשיבה בקפידה לצרכי הלקוחות, ומפתחת את המוצרים הטובים ביותר בהתאם למשוב שלהם. גישה זו מאפשרת ל-Volvit להתאים את מוצריה בצורה מדויקת לצרכי הלקוחות ולהמשיך להתפתח ולהוביל את השוק.

  דגמים מובילים של Volvit

  החברה מציעה מגוון דגמים מתקדמים, ביניהם הדגמים הבולטים כמו ה-VOLVIT V2, VOLVIT X2, וה-VOLVIT X2 במודלים מוגבהים. כל אחד מהדגמים נבנה מחומרים איכותיים ומציע יציבות, חוזק ועוצמה לצד נראות אסתטית ומתקדמת.

  שירות ותחזוקה

  Volvit מחויבת להעניק ללקוחותיה שירות אישי ואדיב, תוך מתן פתרונות תחזוקה מקצועיים וזמינים. שירות הלקוחות של Volvit מוכן תמיד לסייע ולהבטיח שהקלנועיות והרכבים התפעוליים ישארו במצב תקין ובטוח לשימוש לאורך זמן.
  חברת Volvit ממשיכה לחדש ולהוביל את תחום הקלנועיות והרכבים התפעוליים בזכות מחויבותה ליציבות, חוזק, עוצמה ונראות. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון, Volvit מהווה את הבחירה האידיאלית לכל מי שמחפש ניידות עצמאית ובטוחה לצד שירות מקצועי ואמין.

  מחיר של רכב תפעולי וולויט

  דגם  מחיר 
  וולויט X2  40,000 ש"ח
  וולויט X2 גבוה 43,000 ש"ח
  וולויט V2 43,000 ש"ח

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-8131