בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  Marshell DH FLAT-BED הוא רכב תפעולי מצוין המתאים למי שמחפשים רכב תפעולי חשמלי שהוא לא פחות מסוס עבודה קשוח, מדובר ברכב תפעולי מרשל מוגבה עם ארגז ארוך. רכב תפעולי עם מרכב מקורי, משטח העמסה רב ממדים וגחון גבוהה, שהופכים את הרכב לכלי עבודה עוצמתי, הכולל גם גלגלים גדולים במיוחד, המעניקים לו יכולות עבודה מעולות בתנאי שטח לרבות, דרכים לא סלולות. ניתן לומר בביטחון מלא, כל עבודה המתבצעת באמצעות רכב תפעולי Marshell DH FLAT-BED, הנחשב לאחד המותגים הפופולרים בישראל בקטגוריה, בזכות המחיר הסביר ועלויות התחזוקה המינימליות, תתבצע ביעילות גבוהה, במהירות וללא תקלות.

  חשוב מאוד לציין, כל העבודות המתבצעות באמצעות רכב תפעולי Marshell DH FLAT-BED, מתבצעות תוך שמירה על נוחות מרבית של הנהג והנוסעים הנוספים ברכב. דגם זה הוא היחיד בישראל המתהדר בבלמים בגלגלים הקדמיים ולכן, הוא נחשב גם לאחד הרכבים התפעוליים הבטוחים ביותר שתיסעו בהם. לרכב מנוע ובקר חזקים המאפשרים לו לבצע גרירת עגלות וטיפוס קל בעליות חדות. הבחירה ברכב תפעולי מרשל מוגבה עם ארגז ארוך תבטיח לכם שקט לטווח ארוך כשאתם יודעים בבטחה, כל עבודה תתבצע בצורה מושלמת, ביעילות ומהירות. בנוסף, אחריות היצרן והשירות שתקבלו בפריסה ארצית יפה מחברת מטרו, יסייעו לכם לישון מצין בלילה. 

  מחיר רכב תפעולי Marshell DH FLAT-BED

  מחירו של Marshell DH FLAT-BED הוא 38,000 ₪ כולל מע"מ. ניתן לרכוש אבזור נוסף לרכב, ולאבזור זה עלויות נפרדות:

  • כיסוי חורף 1000 ₪ כולל מע"מ. 
  Marshell DH FLAT-BED 2

  מפרט טכני Marshell DH FLAT-BED

  אלמנטפרוט
  מנוע חשמליV48
  הספק מנוע5.5 כוחות סוס
  בקר אלקטרוני400 אמפר CURTIS
  בלמים מכניים
  בולמי זעזועיםבולמים+קפיצי עלים
  הגהמסרק הגה מכני
  מהירות 32 קמ"ש
  טווח נסיעה לטעינה40 ק"מ
  צמיגים10X10X 22
  מתח מערכת חשמל48/12
  מטען חשמליאוטומטי קבוע ברכב
  תאורהמלאה כוללת גם איתות וצופר
  כושר העמסה 480 ק"ג
  Marshell DH FLAT-BED 3

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641