רכב תפעולי קלאב קאר

קלאב קאר TEMPO נמוך

קלאב קאר TEMPO מוגבה

 CarryAll 550 חשמלי / בנזין

קלאב קאר Precedent

CarryAll 1500  דיזל / בנזין

CarryAll 700 חשמלי / בנזין

קלאב קאר  Onward

קלאב קאר ארוך להובלת נוסעים   

קלאב קאר ארוך להובלת מטען

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-8131

  חברת קלאב קאר האמריקאית היא אחת היצרניות הוותיקות בענף הרכבים התפעוליים. החברה נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום, האמינות והמתקדמות בקטגוריית הרכבים התפעוליים. בזכות הפופולריות העצומה לה זכתה החברה ועדין זוכה, הפך שם החברה לשם נרדף של רכבים תפעוליים, ורבים קוראים לרכב תפעולי פשוט, קלאב קאר. החברה מייצרת רכבים תפעוליים חשמליים וכאלה הנוסעים על בנזין, רכבים נמוכים ומוגבהים, כאלה המיועדים לדרכים סלולות וכאלה שיודעים לנסוע היטב בכל תנאי שטח.

  לאורך שנות קיומה, זכתה חברת קלאב קאר בפרסים בינלאומיים רבים בתחום הרכבים התפעוליים. רכבי החברה ידועים בשלדת האלומיניום הייחודית שלהם, שלדה חזקה שאיננה מחלידה ומיוצרת בטכנולוגיית ייצור מטוסים. למרות עוצמתה של השלדה היא קלה מאוד ומספקת שקט נפשי לאורך שנים רבות.

  את הרכבים של חברת קלאב קאר תמצאו במקומות רבים ברחבי ישראל ובניהם: קיבוצים, מושבים, מגרשי גולף, בתי מלון, שדות תעופה ושטחים תפעוליים מסוגים שונים. הדגמים השכיחים ביותר בישראל של קלאב קאר הם ה- Precedent, הדגם הסטנדרטי של החברה, המגיע בגרסה חשמלית ובגרסת בנזין וה- Onward, הדגם המוגבה, המותאם במיוחד לנסיעה בדרכים לא סלולות ובתנאי שטח מאתגרים.

  מחיר של רכב תפעולי קלאב קאר

  השאלה הראשונה שכל אחד בדרך כלל שואל את עצמו היא, כמה עולה קלאב קאר של חברת קלאב קאר.
  קלאב קאר (CLUB CAR), חשמלי מחירים הוא נושא חשוב שחושף בפני הלקוחות הפוטנציאליים של הרכב, מנעד רחב ומגוון של כלים במחירים שונים, כך שכל אחד ימצא כנראה את הכלי שמתאים לצרכיו, במחיר שמתאים לכיסו. טווח המחירים של רכבי קלאב קאר משתנה בהתאם ליכולות של הדגם והאלמנט המרכזי שמיקר את מחיר הדגם הוא גובהו שהופך אותו למתאים לנהיגה בתנאי שטח קשים.

  המחיר מתחיל בסכום של 32,700 ₪, דגם הכולל, על פי רוב, שני מקומות ישיבה, נמוך, בדומה לדגם הסטנדרטי של החברה הנקרא טמפו. חשוב לדעת, ניתן לבצע הגבהה גם של דגם זה, להוסיף מושבים אחוריים ולהאריך את הגג, כמובן שתוספות אלה הן בעלות נוספת. הדגמים המאובזרים יותר של החברה ואלה הנחשבים לטרקטורי משא, יכולים להגיע למחיר של 45,000 ₪ עד 50,000 ₪.

  היתרונות של יד 2

  כפי שצוין קודם לכן, חברת קלאב קאר נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום הרכבים התפעוליים, רכביה עמידים מאוד ונוסעים במשך הרבה מאוד שנים. אי לכך, קיים שוק מצוין של רכבי יד 2 לרכבים תפעוליים מבית היוצר האמריקאי הזה. יש להוסיף לכך שמדובר ביצרנית פופולרית מאוד בישראל ורכביה נמצאים בכל סוכנות רכב העוסקת במכירת רכבים תפעוליים יד 2. במצב עניינים זה, ניתן למצא מגוון רחב של רכבי יד 2 קלאב קאר במצב מכני מצוין, שמורים ושמישים.

  היתרון של רכב יד 2 נמצא כמובן במחיר המוזל של הרכב לעומת המחיר של אותו רכב, חדש מהניילונים. מומלץ מאוד לרכוש קלאב קאר יד 2 מסוכנות המתמחה ברכבים אלה ולא מאדם פרטי ולכך מספר סיבות הראשונה, שאם יש לכם קלאב קאר ישן תוכלו לבצע עסקת טרייד אין שמוזילה מאוד את העלויות. שנית, רכב תפעולי יד 2 המוצע למכירה דרך סוכנות המתמחה בכך, עובר בדיקה ובקרה בטרם הוא מוחזר לשוק ולכן, תקבלו רכב במצב מצוין עם אחריות למספר חודשים.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-8131