בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-8131

  קלאב קאר precedent הוא רכב תפעולי המאפשר עבודה למשך זמן ארוך מאוד, רכב חזק, הנוסע לטווחים ארוכים. דגם זה קיבל שלדת אלומיניום, כמו בדגמים אחרים של חברת קלאב קאר, שהיא היחידה המייצרת שלדה מסוג זה בטכנולוגיה בה משתמשים גם בבניית מטוסים. מדובר בשלדה בעלת עמידות מעולה בפני חלודה וקורוזיה ולמרות זאת, היא קלת משקל ואיננה מכבידה על התנהגות הכביש של הרכב.

  בקלאב קאר precedent מותקנת מערכת הנעה חשמלית EXCEL, חדשנית, והמתקדמת ביותר שמורכבת ברכביה של קלאב קאר האמריקאית. דגם זה מגיע בגרסה חשמלית, הנחשבת לפופולרית ביותר בישראל ובגרסת בנזין. כמו כן, לכל דגם ישנה גרסה נמוכה (סטנדרטית), וגרסה מוגבהת. בישראל, ניתן למצא את הקלאב קאר precedent בקיבוצים, מושבים ומגוון בתי מלון. 

  YouTube video

  המפרט הטכני של הרכב

  דגם חשמלידגם בנזין
  מנוע בעוצמה של 48V מנוע הזרקת דלק בנפח 404 סמ"ק
  בקר אלקטרוני מתקדםהספק מנוע 14 כוח סוס
  שלדת אלומיניום ייחודיתמצבר 12 וולט
  מהירות מקסימלית של 27 קמ"שמהירות מקסימלית 27 קמ"ש
  מתלים קדמיים נפרדיםמיכל דלק בנפח של 22 ליטר
  6 סוללות של 8 V גג מעל למושב הקדמי
  מערכת בלמים חשמליתשמשה קדמית מתקפלת
  גג מעל למושב הקדמיארגז מטען גדול
  שמשה קדמית מתקפלתתאורת לד קדמית ואחורית
  ארגז מטען גדולשעון מצבר
  תאורת לד קדמית ואחוריתזמזם אחורי
  שעון מצברשלדת אלומיניום ייחודית
  זמזם אחורימתלים קדמיים נפרדים

  גבוה מעל כולם

  קלאב קאר precedent מגיע גם בווריאציה גבוהה, מרווח הגחון שלו הוא 11.4 ס"מ ולפיכך, דגם זה מאפשר נהיגה גם בדרכים לא סלולות. העובדה שברכב מותקנים מתלים נפרדים, מאפשרת נהיגה רכה ונעימה גם בנהיגת שטח. 

  קומפקטיות משתלמת

  קלאב קאר precedent, בכל אחת מהגרסאות שלו, חשמלית, בנזין, מוגבה או נמוך, הוא רכב קומפקטי המאפשר, ביחס לגודלו, נפחי העמסה מרשימים של עד 350 ק"ג. רוחבו של הרכב 120 ס"מ ואורכו 232.4 ס"מ. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-8131