טרקטור משא

ריינג'ר 150 EFI

ריינג'ר XP Kinetic

ריינג'ר CREW XP 1000

ריינג'ר XD 1500

ריינג'ר XP 1000

ריינג'ר 1000

ריינג'ר 570 Full-Size

ריינג'ר SP 570

 CarryAll 550 חשמלי / בנזין

CarryAll 1500  דיזל / בנזין

CarryAll 700 חשמלי / בנזין

Segway Fugleman


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-9041

  טרקטור משא שייך לקטגוריית כלי הרכב התפעוליים והוא מצטיין, על פי רוב, בעבודות משא בכל תנאי השטח לרבות, דרכים שאינן סלולות, דרכים בשטחים חקלאיים ודרכים בהן קיימות אבנים ובורות.

  בניגוד לטרקטור הגדול והמוכר, טרקטור משא או טרקטורון, אינם מורשים בנסיעה על הכביש וגם נערים צעירים, שאינם מחזיקים ברישיון נהיגה, יכולים לנהוג בהם. טרקטור משא וטרקטורונים, מורשים לנסוע חופשי ברחבי קיבוצים ומושבים. טרקטור משא מוגדר תחת רישון t1 הקובע את תנאי הנהיגה בטרקטור (מי רשאי לנהוג בו והיכן).

  קיימים סוגים רבים של טרקטורי משא וניתן לומר, מרבית יצרני הרכבים התפעוליים למיניהם, מייצרים גם דגמים של טרקטורי משא, בגדלים שונים, נפחי מנוע שונים ויכולות העמסה וגרירה שונות. לטרקטור משא ישנן כאמור יכולות שונות ובהתאם נקבע ייעודם התפעולי, על פי רוב, נמצא את טרקטור המשא בשימוש בענפי החקלאות, הבניה, בפארקי שעשועים גדולים ולעיתים, הטרקטור משמש בפארקים אלה, כאטרקציה הגוררת אחריה עגלות בהן יושבים ילדים ויוצאים לסיור ממונע במרחבי הפארק.

  טרקטור משא חשמלי

  חלק ניכר מהרכבים התפעוליים בהם משתמשים היום הנם בעלי מנוע חשמלי, גם קטגוריית רכבים זו עוברת אט אט ממנועי בנזין, למנועים הפועלים על חשמל. גם טרקטורי המשא עוברים אט אט למנועים חשמליים למרות שניתן עדין למצא הרבה דגמים שעובדים על בנזין.

  טרקטור משא חשמלי הוא רכב חזק ובעל יכולות העמסה וגרירה, לא פחות מרשימות מהטרקטורים שעובדים על מנועי בנזין. שטח ההעמסה של טרקטורים אלה זהה בשני סוגי המנועים והם טרקטורים שבדרך כלל אינם דורשים טיפול שוטף יקר. דגמים בולטים של טרקטורי משא חשמליים: מיול פרו FX, Sagway fugleman, ימאהה ויקינג ועוד.

  טרקטור משא מומלץ

  החברות הגדולות המייצרות רכבים תפעוליים וטרקטורי משא מציעות דגמים שונים ומגוונים, לכל דגם יכולות וביצועים שונים, אבזור שונה ברמות גימור שונות. לכל טרקטור משא יכולת גרירה ונשיאה אחרות וקיימים פערים במחירים בין חברה לחברה, בין דגם לדגם. חשוב מאוד לבצע התאמה טובה בין היכולות ורמת הביצועים של טרקטור המשא לבין, הייעוד התפעולי לו אתם זקוקים.

  שימו לב, ישנם גדלים פיזיים שונים של טרקטורי משא וכוח מנוע משתנה. אחת הסדרות המבטיחות רמת ביצועים גבוהה של טרקטור משא אל מול מחיר סביר, היא סדרת מיול של חברת קוואסקי היפנית. מדובר בטרקטורי משא טובים מאוד, ברמות שונות, המתאימים לעבודות שונות בכל תנאי שטח. מיול חשמלי הוא אופציה מצוינת לטרקטור משא חשמלי, העושה עבודה מעולה בעליות אחזקה נמוכות.

  מה ההבדל בין טרקטור לטרקטור משא

  אחד ההבדלים הבולטים בין טרקטור לטרקטור משא הנו שהם פשוט שני כלי עבודה שונים בתכלית, וכל אחד מהם מיועד לביצוע עבודות אחרות לחלוטין. טרקטור הוא כלי רכב גדול ממדים וכבד, הוא מיועד לביצוע עבודות שטח קשות הכרוכות בנשיאת משקלים מאוד כבדים. לעומתו, טרקטור משא הוא רכב קטן ממדים וקל, הוא מצוין לנסיעה בשטח, הן לצרכי עבודה והן, לטובת נהיגת פנאי בתנאי שטח. טרקטור משא הוא מצד אחד, כלי עבודה חרוץ ויעיל ומצד שני, הוא משמש גם כרכב פנאי, לעומת הטרקטור המשמש אך ורק לצרכי עבודה.

  הגדרת החוק לטרקטור משא

  • כלי רכב הנוסע על ארבעה גלגלים.
  • משקלו המקסימלי של טרקטור המשא לא יעלה על 1800 ק"ג.
  • המהירות המרבית המותרת בטרקטור משא הנה 40 קמ"ש.
  • טרקטור המשא נשלט באמצעות הגה המופעל על ידי הנהג.
  • רכב בעל דיפרנציאל קדמי ואחורי.
  • טרקטור בעל משטח לנשיאת מטענים, יכולת גרירה והובלה ברוחב 1 מטר ואורך 80 ס"מ מינימום.
  • המשקל הכללי של טרקטור משא צריך להיות לפחות 400 ק"ג.
  • בטרקטור משא מותר להסיע אך ורק נוסע אחד וצריך להיות לכך אישור ממוסמך ממשרד הרישוי.
  • בטרקטור משא יותקן הילוך כוח.
  • כל נוסע בטרקטור מחויב בחגירת חגורת בטיחות.

  רישיון T1

  חשוב לדעת, לטרקטור משא יש להוציא רישיון T1 המאפשר נהיגה אך ורק בשטח והמפגש היחיד עם כביש יהיה, במטרה לחצות אותו.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-9041