רכב תפעולי אקס קאר

EXCAR A1H2 FLAT BED

EXCAR A1S2 Hunting

EXCAR A1S2+2FF

EXCAR A1S2


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  חברת אקס קאר מייצרת במשך שנים, באמצעות מחלקת מחקר ופיתוח מרשימה, כלי רכב תפעוליים בדגמים שונים ומגוונים האחד מהשני. החברה החליטה אסטרטגית, להרכיב ברכביה אך ורק רכיבים של יצרנים ידועים ואמינים כגון: יצרן המצברים TROJAN מארה"ב, מנועים של חברת KDS גם היא מארה"ב, בקרים של חברת CURTISE וכו'. אי לכך, רכב תפעולי אקס קאר הוא רכב ברמה טכנית מהגבוהות שיש לרבות, אבזור איכותי המקנה לרכב את המראה הייחודי שלו.

  חברת אקס קאר שמשרדיה ומפעליה ממוקמים בסין, פועלת בענף הרכבים התפעוליים החל משנת 2006 והיא ידועה בעיקר בדגמים החשמליים אותם היא מייצרת. בישראל, ניתן לראות רכבים של חברת אקס קאר במקומות כמו מושבים, קיבוצים, שדות תעופה, מלונות, גני חיות, חברות הייטק ואזורים תפעוליים שונים נוספים.

  בישראל, שני דגמים של חברת אקס קאר תפסו במיוחד האחד, STANDARD, רכב תפעולי נמוך, המגיע בגרסה של שני מקומות ישיבה לנוסעים או, ארבעה מקומות ישיבה. הדגם השני הוא, HUNTING, דגם מוגבה, המגיע גם הוא בגרסה של שני מקומות ישיבה לנוסעים או, ארבעה מקומות. אקס קאר נחשבת לחברה המייצרת רכבים ברמה גבוהה מאוד ולמרות זאת, מחירם אינו מאוד גבוה, עלות מול תועלת מצוינת. המחירים האטרקטיביים נובעים בעיקר מהעובדה שהייצור מתבצע בסין אבל, תוך שמירה על כך, שהרכיבים המרכזיים יגיעו מהיצרניות הטובות ביותר בעולם, שהוזכרו בפסקה הקודמת.

  מחיר של רכב תפעולי אקס קאר

  דגם מחיר
  STANDARD נמוך 33,000 ₪ 
  HUNTING מוגבה 37,000 ₪ 

  המחירים בטבלה כוללים תוספות כגון: ספסל אחורי לשני נוסעים נוספים וגג מוארך. בנוסף, ניתן לרכוש כיסוי לחורף במחיר של 1000 שקלים כולל מע"מ. כל המחירים בטבלה כוללים מע"מ, רישוי ומיסים.

  יתרונות יד 2

  למרות שמדובר בחברה המייצרת בסין ןמחירי הרכבים התפעוליים שלה אינם מרקיעי שחקים, עדין יהיו מי שיחפשו לרכוש את הרכב מיד 2, במחיר זול יותר. לפיכך, חשוב לציין, ניתן בהחלט למצא את הדגמים המרכזיים של חברת אקס קאר בלוחות יד 2 וגם בסוכניות של רכבים תפעוליים, המתמחות גם במכירת רכבים אלה מיד 2. כאמור, רכב יד 2 יהיה זול יותר ולכך יש יתרון עבור מי שמחפש לרכוש רכב טוב במחיר אטרקטיבי במיוחד. יתרון נוסף שיכול להיות לרכב יד 2 הוא, שניתן לרכוש אותו בסוכנות של רכבים תפעוליים העוסקת גם במכירת רכבים מיד 2. סוכניות אלה מבצעות בדיקות מקיפות לכל רכב המגיע אליהן, מטפלות בכל מה שדורש טיפול, ורק לאחר שהרכב במצב לא פחות ממצוין, הן מציעות אותו למכירה.

  רכישת רכב תפעולי יד 2 מסוכנות מבטיחה לכם רכב ברמה מכנית מצוינת וכעדות לכך אתם תקבלו ברוב המקרים, תעודת אחריות בין 6 חודשים לשנה אחת, עבור החלקים המכניים של הרכב. זאת ועוד, במידה ויש לכם רכב תפעולי ישן, תוכלו לבצע כנראה עסקת טרייד אין שתוזיל עבורכם עוד את העסקה, זאת בנוסף לתנאי מימון נוחים, שרק סוכנות רכב יכולה להציע.

  למי מכם שמחפש רכב תפעולי יד 2 חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

  • רכב תפעולי של חברת אקס קאר יכול לעבוד בין 5 ל- 10 שנים בצורה טובה מאוד.
  • רכב תפעולי חשמלי של אקס קאר אינו מצריך תחזוקה שוטפת יקרה ולכן, כדאי אולי להשקיע בדגם כמה שיותר חדש.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641