ימאהה U-MAX חשמלי \ בנזין


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  ימאהה UMX הוא רכב תפעולי שמוכיח בצורה חד משמעית, מדוע חברת ימאהה נחשבת ליצרנית הרכבים התפעוליים הטובים בקטגוריה. מדובר בדגם הנחשב לטרקטור משא חשמלי, הכולל ארגז אחורי, שני מושבים קדמיים מרווחים ונוחים, הנהנים מרוחב רכב של 116.6 ס"מ ואורך רכב של 104.6 ס"מ. ימאהה U-MAX הוא רכב עבודה מעולה לכל סוג של עסק, לעבודה בחקלאות, למפעלי תעשייה וכו'. תא המטען של ימאהה U-MAX מסוגל לסחוב מטען במשקל של עד 360 ק"ג, כך שניתן לומר, רכב תפעולי זה, הן בגרסתו החשמלית והן בגרסת הבנזין שלו, מהווה רכב אופטימלי לעבודה. 

  YouTube video

  מחיר רכב תפעולי ימאהה U-MAX 

  חשוב לציין בפתיחה, המחירים של הרכבים התפעוליים מבית ימאהה משתנים מעת לעת ולכן, יש צורך, בתחילת החיפוש אחר רכב תפעולי חדש, לבדוק את המחירים העדכניים. 

  דגםמחיר
  UMX חשמלי54,000 ₪ כולל מע"מ 
  UMX בנזין49,000 ₪ כולל מע"מ 
  ימאהה 2 U MAX חשמלי בנזין

  היתרונות של ימאהה U-MAX 

  • ארגז אחורי גדול מאלומיניום – זהו האלמנט שהופך, בין השאר, את ימאהה U-MAX לטרקטור משא חשמלי קומפקטי. רכב הבנוי לעבודה מאומצת, יכול לסחוב כלי עבודה, ציוד, חלקי תעשייה וכל משא אחר, שגודלו אינו חורג מדי מגודלו של הרכב.
  • עיצוב שלוקח בחשבון עבודה בתנאי שטח – רכב ימאהה U-MAX כולל פלטת מגן עמידה, המאפשרת לרכב לתפקד במגוון גדול של דרכים, הנמצאות בתנאי שטח שונים ומאתגרים. אי לכך, אפשר לומר, זהו רכב עבודה מושלם. 
  • הנדסת אנוש חכמה וידידותית – יתרון גדול מאוד של ימאהה U-MAX הוא תכנון הנדסת האנוש של הרכב. ימאהה U-MAX קל מאוד לתפעול, יש לו תיבת הילוכים אוטומטית ובקרת שליטה אינטואיטיבית, קל ונוח לנהוג ברכב בצורה יעילה ובטוחה. לדגם, ארגז אחסון קדמי הנפתח על ידי מגע קל בלבד ומציע שטח אחסון של 29 ליטרים, מדובר באחסון מעולה לכלי עבודה קטנים. 
  • נוחות בסטייל – הרכב מגיע עם שני מושבי פרימיום נפרדים המייצרים נוחות ברמה גבוהה מאוד. העיצוב ללא דלתות צדדיות, נוח מאוד גם הוא ומייצר כניסה ויציאה קלות מהרכב. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641