רכב תפעולי מרשל

Marshell DH FLAT-BED

Marshell DH-C4

Marshell DH-C2

Marshell DG-C4

Marshell DG-C2


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  קלאב קאר מרשל נחשב לאחד הרכבים התפעוליים הנמכרים והפופולריים בישראל. הרכבים של מרשל חזקים מאוד, אמינים, בטיחותיים ביותר ובעלי טווח נסיעה ארוך. מרשל רכב תפעולי מתאים מאוד לעבודה באזורים כפריים כמו קיבוצים ומושבים, הוא מצוין להסעת עובדים מנקודה לנקודה בשטחים תפעוליים רחבי ידיים של מפעלים, בתי מלון ומחסני ענק. הרכבים של מרשל מתאימים, בין השאר, גם לנסיעה מהנה עם הנכדים ברחבי הקיבוץ או המושב וניתן לפגוש בהם גם במגרשי הגולף. בשורה התחתונה, מרשל רכב חשמלי (Marshell), מספק חווית נסיעה ונהיגה בטיחותית, נוחה ומהנה.

  יצרנית הרכבים התפעוליים מרשל הוציאה לשוק לא מעט דגמים, ברמות גימור ונסיעה שונות. חברת מרשל עשתה הכל בכדי שבית היוצר שלה יספק רכבים תפעוליים לכל מטרה אפשרית, מרכב עבודה חזק ומרשים ועד רכב קטן וקל לנסיעה נוחה ומהנה עם ציוד גולף, במרחבי הענק של מגרשי הגולף. הרכבים התפעוליים של חברת מרשל ידועים במנוע העוצמתי שלהם, בטווח הנסיעה המצוין שהם מספקים ובאבזור איכותי המשדרג בצורה משמעותית את חווית השימוש ברכב.

  הדגמים הבולטים של חברת מרשל

  ה- HD המוגבה של חברת מרשל הוא אחד הדגמים הנמכרים ביותר בישראל. זהו כלי עבודה ברמה גבוהה, המתאים בעיקר לעבודה בשטחים חקלאיים ולנסיעה בקיבוצים ומושבים. הרכב מאובזר מאוד ומגיע עם גלגלים המותאמים לנהיגת שטח, חזקים במיוחד. הדגם יכול להגיע עם שני מקומות ישיבה וארגז אחורי, או עם ארבעה מקומות ישיבה וארגז אחורי, או עם שישה מקומות ישיבה ללא ארגז אחורי.

  הדגם הנמוך של מרשל ה- DG, רכב מעולה בפני עצמו, מתאים מאוד לנסיעה בדרכים מוסדרות, במטרה להסיע אנשים ממקום למקום. אי לכך, ניתן לפגוש את הדגם בקיבוצים ומושבים רבים ברחבי הארץ וגם בבתי מלון המשנעים אורחים מהמלון לחוף הים וכו'. גם דגם זה יכול להגיע עם שניים, ארבעה או שישה מקומות ישיבה.

  רכבי חברת מרשל ידועים כרכבים שמאוד אהובים בקרב קהילת הגיל השלישי, המשתמשת ברכבים אלה בקיבוצים ומושבים. רכבים אלה תורמים רבות להעלאת איכות חייהם של בני הגיל השלישי בכך שהם מניידים אותם ממקום למקום בתוך הקיבוץ או המושב, בצורה פשוטה, יעילה, בטיחותית ונעימה. מראה מוכר בקיבוצים הוא מראה הסבא והסבתא שנוסעים עם נכדיהם ברכב התפעולי של מרשל.

  מחיר של רכב תפעולי מרשל

  המחיר של רכבים תפעוליים חדשים נע בין 30,000 ₪ ל- 40,000 ₪, את מרבית הדגמים ניתן לרכוש במחיר ממוצע של 35,000 עד 36,000 ₪ כולל מע"מ, רישוי ומיסים. הדגמים של חברת מרשל נמצאים בתוך מנעד המחירים הזה אולם, דגם DG-C2 עולה רק 29,000 ₪ כולל מע"מ ולעומתו, אותו דגם עם ארבעה מושבים עולה כבר 39,000 ₪ כולל מע"מ. בהשוואה לרכבים דומים בקטגוריה של יצרניות רכב אחרות, המחיר של הדגם הקטן נחשב לזול אולם, מחיר הרכב עם ארבעה מושבים, נמצא כבר ממש ברף העליון של המחירים.
  להלן טבלה המציגה השוואה בין ארבעה דגמים:

  היצרנית דגם מחיר
  מרשל DG-C2  28,000 ₪ 
  מרשל DG-C4 34,000 ₪ 
  מרשל DH-C2 34,000 ₪
  מרשל DH-C4 38,000 ₪
  מרשל DH-M4 37,000 ₪

  ניתן להבחין בברור שדגם שני המושבים זול מאחרים בקבוצה, ודגם ארבעת המושבים הוא היקר ביותר.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641