בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכב תפעולי ימאהה U-MAX 2+2 הוא דגם נוסף מבית המיוצר של חברת ימאהה, היצרנית הבכירה בעולם של רכבים תפעוליים. דגם זה נועד לתת פתרון לאלו המבקשים רכב תפעולי ברמת האמינות, העמידות והנוחות של ימאהה, שהייעוד המרכזי שלו יהיה, על פי רוב, הסעת אנשים מנקודה לנקודה. ברכב מותקנת הטכנולוגיה החדשנית והמצוינת PowerTech עם מנוע הנחשב לחזק בקטגוריה, ומספק רמת ביצועים שאף רכב אחר אינו יודע לתת. לדגם זה קיימת גרסה מוגבהת, המיועדת לעבודה בתנאי שטח מעט מאתגרים, המאפיינים עבודה בשדות חקלאיים, פרדסים ועוד. 

  YouTube video

  יתרונות רכב תפעולי ימאהה U-MAX 2+2

  • האפשרות לבחור בין רכב חשמלי לרכב בנזין – ה- U-MAX 2+2 מגיע בגרסת בנזין עם נפח מנוע של 402 סמ"ק, הכולל צילינדר יחיד המספק ביצועים חזקים מאוד. בגרסת המנוע החשמלי, המנוע הוא בעוצמה של 5 קילו ווואט, הנחשבת לאידאלית עבור אלה המשתמשים ברכב בתוך מבנים סגורים כאלה ואחרים. 
  • עיצוב שטח – U-MAX 2+2 מתהדר בפלטה חיצונית עמידה, המספקת הגנה על הנוסעים ועל הרכב עצמו, במהלך נסיעה בדרכים שאינן סלולות. אי לכך, מדובר בדגם בעל יכולת נסיעה בתנאי שטח שונים. 
  • קלות תפעולית – אחד היתרונות הבולטים של הדגם הוא בעובדה שמדובר ברכב קל ופשוט לתפעול. הדבר אינו מגיע על חשבון החדשנות של הרכב, U-MAX 2+2 נהנה מתיבת הילוכים אוטומטית ובקרת שליטה אינטואיטיבית חכמה, ושני אלה הופכים אותו לקל ונוח עד מאוד לתפעול ונהיגה.
  • נוחות מקסימלית – במטרה לספק רמת נוחות מרבית לכל נוסעי הרכב, מגיע U-MAX 2+2 עם מושבי פרימיום נפרדים ונוחים במיוחד. כמו כן, לאור העובדה שאין דלתות כניסה ויציאה מהרכב, קל מאוד להיכנס אליו ולצאת ממנו. 
  ימאהה U-MAX 2+2 2

  מחיר רכב תפעולי U-MAX 2+2 

  דגםטווח מחיר
  U-MAX 2+2 חשמלי54,000 עד 56,000 ₪.
  U-MAX 2+2 בנזין49,000 עד 51,000 ₪.

  כמו אצל מרבית יצרניות הרכבים התפעוליים, גם במקרה של חברת ימאהה, קיימות אפשרויות לאבזור נוסף, בתוספת תשלום.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641