רכב תפעולי יד 2

קלאב קאר TEMPO נמוך

קלאב קאר TEMPO מוגבה

 CarryAll 550 חשמלי / בנזין

קלאב קאר Precedent

CarryAll 1500  דיזל / בנזין

EZGO Express S4

Marshell DH-C2

Marshell DG-C2

ימאהה U-MAX 2+2 

ימאהה Drive 2+2 חשמלי \ בנזין

ימאהה Drive 2 חשמלי \ בנזין


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכב תפעולי יד 2 ניתן למצא ודי הרבה, מדובר ברכבים שהפכו שכיחים מאוד במקומות עבודה רבים וכן, בקיבוצים, מושבים, מגרשי גולף ועוד. רכבים תפעוליים משמשים למגוון גדול של עבודות ופעילויות פנאי ומכאן, הביקוש ההולך וגדל לרכבים אלה. המחשבה לרכוש קלאב קאר יד 2 ולא בהכרח של היצרנית האמריקאית קלאב קאר, היא מחשבה טובה היכולה להניב עסקה שבה תקבלו רכב במצב מעולה ובמחיר משתלם מאוד. הסיבה שרכב תפעולי יד 2 היא אופציה מצוינת נובעת מהעובדה שרכבים תפעוליים יודעים לעבוד במשך שנים רבות, במינימום תקלות.

  הרכבים התפעוליים של היצרניות הבכירות ובניהן: קלאב קאר, קוואסקי, ימאהה ועוד, נחשבים לרכבים עמידים ואמינים ביותר. כמוכן שלפני שרוכשים רכב תפעולי חשמלי יד 2, וזה המקום לציין, ישנם הרבה מאוד דגמים של רכבים תפעוליים העובדים על חשמל ולא על בנזין, טובים, חזקים ואמינים, קחו את הרכב לבדיקה מקצועית במטרה לעמוד על טיבו, בצעו נהיגת מבחן ורק לאחר מכן, במידה והרכב טוב, בצעו את הרכישה.

  מחיר של רכב תפעולי יד 2

  להלן דוגמאות למחיריהם של מספר דגמים נבחרים של רכבים תפעוליים:

  הדגם שנת ייצור חשמל/בנזין מחיר יד 2
  ימאהה עם תוספות 2012 חשמלי 20,000 ₪ 
  רכב גולף של חברת קלאב קאר 2017 בנזין 22,000 ₪ 
  ימאהה דרייב 2015 חשמלי 10,000 ₪ 
  מרשל עם תוספות 2019 חשמלי 24,000 ₪ 
  מרשל DG-C2 2022 חשמלי 25,000 ₪ 

  באופן כללי, רכבים תפעוליים משנתוני הייצור של 2017 עד 2022, עולים בין 20,000 ₪ ל- 25,000 ₪
  כולל מע"מ.

  איך לבחור קלאב קאר יד 2?

  הדרך הטובה ביותר להיחשף בפני רכבים תפעוליים למכירה היא באמצעות סוכנויות רכבים המוכרות רכבים תפעוליים חדשים, ומחזיקות מגרשי רכב של רכבים תפעוליים מיד 2. הסוכנויות הללו מחזיקות, על פי רוב, מגוון גדול של רכבים תפעוליים לבחירה. לרכישה מסוכנות כזאת ישנם מספר יתרונות, הרכבים עוברים בדיקה מדוקדקת בטרם הוצאתם למכירה, הם עוברים טיפול תחזוקה מקיף ואתם יכולים לקבל עליהם גם תעודת אחריות לתקופת זמן שנעה בין חצי שנה לשנה. יתרון נוסף, הסוכנויות האלה יציעו לכם תנאי מימון נוחים.

  בהגיעכם לבחור רכב גולף חשמלי יד 2 עליכם לבדוק מספר אלמנטים חשובים ביותר, כדי להבין מה מצב הרכב, אילו יכולות יש לו ואיך הוא מרגיש בנסיעה. אי לכך, דבר ראשון, בצעו נהיגת מבחן על הרכב, בעשותכם זאת, שימו לב למספר דגשים חשובים: וודאו שהרכב נוסע בצורה יציבה ובטוחה, האזינו למנוע של הרכב, האם הוא שקט או רועש, נסו לזהות האם קיימת תקלה מכנית כלשהי והאם נוח לכם לשבת ולנהוג ברכב. נסיעת מבחן ברכב התפעולי תשפוך, ללא ספק, אור על מצבו של הרכב ועל רמת הנוחיות שהוא מספק.

  לאחר מכן, בדקו האם גוף הרכב לא ספג מכות קשות כתוצאה מתאונת עבודה. חשוב לבקש ניירת המתעדת את ההיסטוריה של הרכב ושימו לב בנוסף, האם הרכב טופל כהלכה עד כה. במידה והרכב נוסע לא יותר משלוש שנים, וודאו אולי הוא עדין נמצא תחת אחריות היבואן, מדובר באלמנט חשוב המייצר שקט נפשי.

  הדגמים הפופולרים בין הרכבים התפעוליים מיד 2

  ישנן יצרניות של רכבים תפעוליים הידועים כעמידים במיוחד ולכן, ניתן לפגוש בהן יותר במגרשי המכירות של סוכנויות הרכב, וגם בין הרכבים שנמכרים על ידי אנשים פרטיים. בין היצרניות הללו תמצאו את קלאב קאר האמריקאית, את חברת מרשל, חברת ימאהה המצטיינת מיפן וגם את חברת איזי גו. קלאב קאר הוא אחד הרכבים התפעוליים האהובים ביותר ויש לו נוכחות מאסיבית בין הרכבים התפעוליים יד 2.

  כמו כן, חברות מרשל וימאהה ידועות כיצרניות משובחות במיוחד, הרכבים שלהן אמינים ועמידים בצורה יוצאת דופן ולכן, הם מהווים אופציה מעולה לרכישה מיד 2. חברת איזי גו האמריקאית גם כן, בעלת ייצוג לא רע בכלל בין הרכבים מיד 2 ובעיקר הדגמים 610 ו – 4010.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641