רכב תפעולי עם 4 מקומות ישיבה


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכבים תפעוליים שונים מבצעים פעולות שונות, חלקם נועדו פשוט להסיע אנשים מנקודה לנקודה, בצורה מהירה, באמצעות כלי רכב קומפקטי. חלק אחר, נועדו לבצע פעולות העברה של ציוד ומטען מנקודה לנקודה, וישנם אחרים שעושים את כל הפעולות גם יחד. רכבים תפעוליים עם 4 מקומות ישיבה הם רכבים פופולריים מאוד, המספקים ניידות נוחה למספר קטן של אנשים שצריכים להגיע ממקום למקום, בזמן קצר, כשהמרחקים אינם גדולים. רכבים תפעוליים עם 4 מקומות ישיבה שכיחים מאוד בקרב משפחות צעירות המבקשות לנסוע עם הילדים ברחבי הקיבוץ או המושב.

  בנוסף, רכבים תפעוליים עם 4 מקומות ישיבה מעולים לעבודה באזורים תפעוליים שונים, בהם קיים הצורך להסיע עובדים או לקוחות ממקום למקום במרחבי המפעל, חברת ההייטק או בשדה התעופה. 

  בקטגוריה של רכבים תפעוליים עם ארבעה מקומות ישיבה, ניתן למצא מגוון גדול של דגמים המיוצרים על ידי חברות שונות. בין החברות המובילות בענף נמצאות: ימאהה, קלאב קאר, איזיגו, מרשל ועוד. חלק מהדגמים של הרכבים התפעוליים הכוללים 4 מקומות ישיבה הנם חשמליים וחלק עובדים על בנזין, לכל רכב יתרונות וחסרונות והשאלה היא, מהם הצרכים המדויקים שלכם, על פיהם תבחרו את הרכב התפעולי המתאים לכם. 

  רכב תפעולי עם 4 מקומות ישיבה 2

  רכב חשמלי 4 מקומות הוא רכב הסעות קטן שהייחודיות שלו היא, שהוא יכול לנסוע בתוך מבנים רחבי ידיים, להסיע אנשים ולסחוב מטענים לא גדולים. מדובר בדגמים של רכב תפעולי עם ספסל אחורי, שברוב המקרים יכול להתקפל וליצור משטח העמסה יעיל ונוח. 

  מחיר של רכב תפעולי עם 4 מקומות ישיבה

  להלן טבלת מחירים חלקית של דגמים אלה, המחירים בטבלה כוללים מע"מ, רישוי ומיסים:

  חברהדגםמחיר
  מרשל DG-C439,000 ₪ 
  ימאהה Cruise 4 AC53,650 ₪ 
  מרשל DH-C440,000 ₪ 
  רכב תפעולי עם 4 מקומות ישיבה

  הדגמים המובילים בקטגוריה

  • מרשל DG-C4  – רכב תפעולי חשמלי עם ארבעה מקומות ישיבה של אחת היצרניות הידועות בתחום הרכבים התפעוליים. כלי רכב קלסי המספק נסיעה נוחה ובטוחה, המושבים ברכב מרווחים ונעימים ומקנים חווית נסיעה טובה מאוד. ניתן לוותר על שני מושבים ולהרכיב במקום ארגז העמסה אחורי. דגם זה הנו בעל מנוע חשמלי עוצמתי במיוחד ובקר גדול, שניהם יחד יוצרים רכב תפעולי שיודע לעבוד ביעילות ובמהירות. 
  • אקס קאר STANDARD – דגם עם ארבעה מקומות ישיבה נוחים, הכולל ספסל אחורי המורכב כנגד כיוון הנסיעה. הספסל מתקפל בצורה מהירה ויוצר משטח העמסה יעיל ונוח במקרה הצורך. במקומות רבים בישראל ניתן למצא דגם זה, אם באזורים תפעוליים של מפעלים גדולים, אם במרחבים של קיבוצים ומושבים, בתי מלון, גני חיות ומקומות נוספים. הכלי מגיע עם חישוקי אלומיניום בעזרתם נוסע הרכב בצורה חלקה בדרכים סלולות ובדרכי עפר. 
  • קלאב קאר PRECEDENT – דגם נפוץ ופופולרי מאוד בישראל, ניתן לפגוש אותו בשלוש גרסאות: חשמלי 4 מקומות, בנזין 4 מקומות וגרסה מוגבהת. מדובר ברכב תפעולי אמין וחזק, מעוצב בצורה יפה לעין, מתאים לשימוש באזורים תפעוליים שונים וכן, לצרכים פרטיים מהנים. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641