רכב תפעולי בנזין    


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכב תפעולי בנזין הוא רכב המונע על ידי מנוע בנזין, מדובר בדרך כלל על רכבים תפעוליים חזקים מאוד, והם מתאימים לכל תנאי שטח. מי שצריך רכב תפעולי חזק לעבודה מאומצת, במקרים רבים רצוי שיעדיף רכב תפעולי בנזין. לרכבים תפעוליים מסוג זה ישנם מספר יתרונות, המשמעותי מבניהם הוא הכוח הגדול של הרכב ויתרון נוסף חשוב הוא, המהירות שלו. רכבים תפעוליים הנוסעים על מנוע בנזין, על פי רוב, מהירים יותר מרכבים תפעוליים חשמליים, ויש להם עוצמה שלא קיימת ברכב תפעולי חשמלי. קלאב קאר בנזין, כמו אחיו החשמלי, מגיע במגוון די רחב של דגמים ורמות אבזור וגמור ולפיכך, כל אחד שזקוק לרכב עבודה חרוץ וחזק, יוכל למצא את מבוקשו מבין הדגמים השונים והמגוונים הקיימים. 

  רכבים תפעוליים המונעים באמצעות מנועי בנזין יכולים לנסוע לכל מקום ולגמוע כל מרחק. יש להם את היכולת לנסוע בדרכים סלולות באזור בנוי ובאותה מידה, לנסוע בשטח, בדרכים מאתגרות וקשות יותר. מדובר ברכבים קלים לתחזוקה והמנוע שלהם יחזיק כנראה מעמד לאורך זמן ממושך ביותר, אם תשמרו כמו שצריך על הרכב, ותטפלו בו כראוי. רכב תפעולי בנזין הוא רכב פנאי מעולה למשפחות שאוהבות לצאת ולטייל בשטח. 

  רכב תפעולי בנזין 2

  מי שמחפש לרכוש רכב תפעולי, מומלץ לו שיבדוק היטב, איזה דגם הוא המתאים והמדויק ביותר לצרכים שלו. כפי שנכתב כבר קודם לכן, קיימים דגמים רבים של רכבים תפעוליים הנוסעים על בנזין, כל אחד והמפרט הטכני שלו ורמת האבזור שלו, כל אחד והייעוד שלו. בחירת דגם נכון לצרכים שלכם תחסוך לכם כסף רב בטווח הארוך. 

  מחיר של רכבים תפעוליים הנוסעים על בנזין

  טווח המחירים של רכבים תפעוליים הנוסעים על בנזין נע בין 35,000 ₪ ל- 40,000 ₪, תלוי ביצרנית ובדגם. להלן מחירון חלקי של דגמי בנזין בולטים:

  חברהדגםמחיר
  קלאב קאר בנזיןטמפו35,000 ₪ 
  ימאהה בנזיןPTV 36,000 ₪ 
  אקס קאר בנזיןHUNTING37,000 ₪ 

  המחירים בטבלה כוללים מע"מ, רישוי ומיסים. 

  רכב תפעולי בנזין 3

  רכב תפעולי בנזין יד 2

  למי מכם שמחפש בתקופה זו רכב תפעולי הנוסע על בנזין, חשוב לציין, ניתן לרכוש רכב תפעולי בנזין יד 2. רכבים מסוג זה מומלץ לחפש בסוכנויות של רכבים תפעוליים המתמחות גם במכירת רכבים אלה מיד 2. רכב שנרכש  בסוכנות המתמחה ברכבים תפעוליים יד 2 יהיה רכב במצב מעולה מכיוון שהוא יעבור בדיקה מקיפה בטרם יוצע מחדש למכירה. בנוסף, מרבית הדגמים יגיעו עם תעודת אחריות למשך 6 חודשים עד שנה, על כל חלקי הרכב, בשימת דגש על מרכיבי המנוע.

  בקשו בסוכנות לראות את מסמכי הרכב המספרים על ההיסטוריה שלו, מי נהג בו קודם לכן, אילו פעולות ביצע ובעיקר, כיצד הוא טופל. יתרונות נוספים של רכישת רכב בסוכנות המתמחה ברכבים תפעוליים יד 2 הם שניתן לבצע טרייד אין על דגם ישן של רכב תפעולי, ובכך להוזיל עוד את העסקה וכן, ניתן לקבל מסוכנות גדולה הצעות למימון נוח של העסקה. 

  רכבים תפעוליים בנזין עשויים להיות השקעה מאוד טובה ועל פי רוב, הם יספקו לכם עבודה מעולה במשך שנים רבות. רכב תפעולי בנזין יספק לכם יכולת עבודה טובה ויעילה, והנאה בשעות הפנאי שלכם במרחבים הגדולים והיפים של הטבע. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641