בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-9041

  Segway Fugleman הוא רכב עם הרבה מאוד כוח היודע לספק גם רמת נוחות נהיגה ונסיעה גבוהות. הרכב מגיע עם מנוע דו צילינדר בנפח של 1000 סמ"ק. טרקטור משא סגווי הוא יחסית רכב קל משקל והוא נהנה מיחס כוח מול משקל מעולה. קשה מאוד לכתוב דברים רעים על Segway Fugleman מכיוון שמדובר ברכב עם תג מחיר יחסית זול, המגיע עם ארגז נשיאה מרווח ויכולת גרירה טובה מאוד.

  אחד הדברים הכייפים של רכב זה הוא המראה החיצוני שלו המשלב בין מראה צעיר, מרשים ואפילו יוקרתי. סגווי פוגלמן כולל מערכת מתלים המורכבת מזרוע A כפולה מקדימה ומאחור. בחלק האחורי ישנם בולמים הידראוליים אותם ניתן לכוון, המתלים מבצעים פעולה ברמה גבוהה גם בדרכים לא סלולות ואף סלעיות, הם סופגים היטב מהמורות ומכות שנגרמות בדרך. 

  סגווי פוגלמן כולל, כסטנדרט, מערכת בקרת יציבות מסוג EPS. מערכת הבלמים בטרקטור משא סגווי מורכבת באמצעות דיסקים הידראוליים המצויים בכל אחד מארבעת גלגלי הרכב, הם רגישים ומספקים כוח בלימה חזק מאוד, גם ללא מערכת ABS.

  YouTube video

  מאפיינים בולטים 

  • טרקטור משא סגווי של פוגלמן מגיע עם מערכת GPS ייחודית המאפשרת חיבור לאפליקציה של סגווי. אפליקציה זו מספקת מידע משמעותי בכל רגע נתון, אזהרות הקשורות לנושאי בטיחות, התרעות נגד גניבות, מתן תזכורות לטיפולים שהגיע הזמן לבצע ועוד. 
  • לוח השעונים של סגווי פוגלמן מציג לנהג נתונים כגון: מהירות, שעון, מד מרחק, מפלס דלק, מצב הילוכים, גובה טמפרטורה של נוזל הקירור, מד מתח חשמלי ונורת חגורות בטיחות. כמו כן, הדשבורד כולל שקע טעינה USB. 
  Segway Fugleman 2

  מפרט טכני של Segway Fugleman

  נפח מנוע 1000 סמ"ק
  כוחות סוס 92
  אורך הרכב122 אינץ'
  רוחב הרכב34 אינץ'
  גובה הרכב79 אינץ'
  מרחק מהקרקע 14 אינץ'
  נפח מיכל הדלק12.6 גלון 
  כושר נשיאה454 ק"ג
  כושר גרירה1134 ק"ג

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-9041