בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-9041

  מיול SX 600 הוא כלי רכב תפעולי עם היסטוריה ארוכת שנים של נסיעה איכותית שאין שנייה לה. 

  מיול SX 600 או יותר נכון טרקטור משא מיול, משמש במיוחד לעבודה בשטחים חקלאיים ובשביליהם הצרים של מטעים ופרדסים. טרקטור משא מיול פותח בהשראת דגמי הפרו של קוואסקי, מדובר ברכבים חדשניים גם בתכנון הפעולות הבסיסיות שלהם וגם, ברמת הנוחות יוצאת הדופן שרכבים אלה מציגים. מיול SX 600 מגיע עם מנוע 4 פעימות קומפקטי, בנפח 401 סמ"ק, שתוכנן במטרה להיות רכב עמיד במיוחד, חזק מאוד ובעל כושר העמסה מרשים. כוח המנוע עובר דרך הגלגלים האחוריים, אל תיבת ההילוכים הרציפה, בעלת טווח ההילוכים הגבוה (ניוטרל ונסיעה לאחור).

  YouTube video

  כמו כן, מיול SX 600 ניחן ביכולת גרירה גבוהה והוא ידוע כרכב תפעולי שאינו דורש פעולות אחזקה מרובות ולפיכך, הוא גם חסכוני. כל אלה הופכים את המיול SX 600 לרכב תפעולי נאמן, אמין ומשתלם מאוד. יש לציין, אמנם מדובר ברכב תפעולי ברמות הגבוהות ביותר אבל, הוא אינו רכב מהיר. 

  חשוב לדעת, הכניסה והיציאה מהרכב נוחות מאוד ונחשבות לאחד הצדדים החזקים של הרכב, המושבים ברכב מקנים ישיבה זקופה ונוחה. יש לציין גם את ארגז המטען החזק, העשוי פלדה בעלת טקסטורה מיוחדת. 

  מאפיינים בולטים של מיול SX 600

  רמת האלקטרוניקה של מיול SX 600 מוגבלת מעט. לוח הבקרה של הרכב כולל רק שעון מצב דלק, שעון המראה את השעה, נורת שמן ונורת בלם חנייה. בדגמים משודרגים יותר נוסף גם כפתור צופר. 

  מיול 600 SX

  מפרט טכני מיול SX 600 

  נפח מנוע 401 סמ"ק
  אורך הרכב106.7 אינץ'
  רוחב הרכב52.6 אינץ'
  גובה הרכב70.1 – 75 אינץ' (תלוי בדגם המדויק)
  מרחק מהקרקע6.1 – 8.1 אינץ' (תלוי בדגם המדויק)
  נפח מיכל הדלק4.3 גלון
  כושר נשיאה של הרכב181 ק"ג
  כושר גרירה של הרכב498 ק"ג 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-9041