בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  Marshell DG-C4 הנו רכב תפעולי יעיל ובטוח המקנה נסיעה נוחה ונעימה תוך כדי עבודה. הרכב כולל ארבעה מקומות ישיבה להסעת נוסעים בדרך נוחה ובטוחה. כמו בדגמים של יצרניות אחרות, גם חברת מרשל מאפשרת ביצוע שינויים ברכב כגון, וויתור על ספסל מושבים אחורי והתקנת ארגז להעמסת ציוד. כמו כן, ניתן להוסיף לארבעת המושבים הקיימים בדגם, שני מושבים נוספים, להגדיל בכך את מספר הנוסעים ברכב לשישה אנשים ולהפוך את הרכב לרכב גולף נחמד, נוח ויעיל. 

  Marshell DG-C4 הנו כלי רכב הנחשב לאחד החזקים ביותר בקטגוריה, הוא נהנה ממנוע עוצמתי במיוחד ובקר גדול, השילוב בין השניים מביא בפניכם רכב שמסוגל לעבוד קשה יותר מרכבים אחרים, במקסימום יעילות, רמת נוחות גבוהה ועמידות. בנוסחת עלות מול תועלת, Marshell DG-C4 הוא רכב המספק תמורה מצוינת אל מול העלות שלו.

  Marshell DG-C4, מעבר להימצאותו במגרשי הגולף, ניתן לראותו נוסע במרחבים תפעוליים של מפעלים, בקיבוצים, מושבים, בתי מלון ואפילו, במרחבים חקלאיים. יש לציין, מדובר ברכב שקט, המספק רמת בטיחות גבוהה ביותר בנסיעה. רכב תפעולי מרשל עם 4 מקומות מגיע עם אחריות יצרן ונהנה משירות יבואן הנמצא בפריסה מרשימה בכל רחבי הארץ. 

  YouTube video

  מאפיינים בולטים של רכב תפעולי Marshell DG-C4

  רכב תפעולי Marshell DG-C4 מגיע עם בולמים מכניים בגלגלים האחוריים, המספקים בלימה חזקה ובטוחה בנוסף, מורכבים בו בולמי זעזועים עם קפיצי עלה, הגה עם מסרק מכני, תאורת רכב מלאה (פנסים קדמיים ואחוריים ואיתות בשני הצדדים), מראה וצופר. 

  מחיר Marshell DG-C4

  מחירו של רכב תפעולי מרשל עם 4 מקומות הוא 34,000 ₪ כולל מע"מ. ניתן כאמור לבצע שינויים באבזור הרכב, ולאלה עלויות נפרדות:

  • הוספת ספסל אחורי ללא עלות.
  • הוספת גג מוארך 1000 ₪ כולל מע"מ.
  • כיסוי חורף 1000 ₪ כולל מע"מ. 

  מפרט טכני נוסף – אלמנטים מרכזיים

  • מנוע בהספק של V 48.
  • הספק מנוע 5.5 כוחות סוס.
  • בקר אלקטרוני 400 אמפר.
  • מהירות מקסימלית 32 קמ"ש.
  • מטען חשמלי אוטומטי קבוע ברכב.

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641