רכב תפעולי חשמלי  4X4


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  למושג רכב 4X4 יש ניחוח סקסי כזה של משהו מגניב הנוגע בעולמות האקסטרים והאדרנלין. גם בז'אנר הרכבים התפעוליים ישנם רכבים שהם 4X4, אולי הם סקסיים ומגניבים מעט פחות אולם, גם להם יש ניחוח צעיר ורענן של החיים הטובים. רכב תפעולי חשמלי 4X4 יכול להיות גם רכב עבודה חרוץ, חזק ואמין וגם, רכב נהדר לנסיעת שטח בשעות הפנאי. רכב תפעולי חשמלי 4X4 משמש לעבודות שונות באזורי תפעול של מחסנים, מפעלים ובעיקר בשטחים חקלאיים הדורשים יכולות נסיעה בתנאי שטח העשויים להיות מעט מאתגרים. קלאב קאר 4X4, למרות השם המגניב, אינו מתאים לנסיעה ברחבי הקיבוץ או במגרשי הגולף. 

  רכב תפעולי חשמלי אינו דורש תחזוקה מיוחדת למעט, החלפת מצבר אחת לכמה שנים וברמה היומיומית, לא יותר ממספר שעות של טעינת הרכב. רכבים תפעוליים חשמליים הנם רכבים עם מנועים מאוד שקטים, נעימים, ואינם פולטים עשן מזהם. רכב חשמלי 4X4 נהנה גם מיתרון נוסף ומאוד משמעותי, הוא יכול לנסוע בשטחים קשים ומאתגרים, דבר החשוב מאוד לעבודה בשטח, והופך את הרכב התפעולי גם לרכב פנאי מעולה. 

  היתרונות של רכב תפעולי 4X4

  רכב תפעולי 4X4 נהנה ממספר יתרונות ברורים ויש להזכיר לפחות שניים חשובים מהם:

  • רכב תפעולי חשמלי 4X4 הוא חסכוני מאוד בעלויות האחזקה שלו, אין צורך בתדלוק הרכב בבנזין שרק הולך ומתייקר כל העת אלא, רק בחיבור המטען לחשמל לטעינה של מספר שעות ספורות. על פי רוב, טעינת לילה של 9 שעות מספיקה והיות ומדובר בשעות צריכת חשמל נמוכה, הן גם זולות יותר. טעינה מלאה של הרכב מספיקה לנסיעה של קילומטרים רבים. לא מעט צרכני רכבים תפעוליים, מסיימים יום עבודה, מחברים את הרכב למטען, הרכב נטען במהלך הלילה ומוכן לנסיעה מחודשת למחרת בבוקר. התחזוקה של רכב תפעולי חשמלי 4X4 זולה בהרבה מעלות התחזוקה של רכב 4X4 הנוסע על בנזין. 
  • רכב תפעולי חשמלי 4X4 הוא רכב קומפקטי, דבר המאפשר לו נסיעה במקומות בהם רכבים אחרים לא מסוגלים לעבור, מדובר בחללים צרים או קטנים, בתוך מבנים ומחוצה להם. אין בעיה למצא חניה לרכב מסוג זה ולכן, נוח מאוד להתנייד אתו כי הוא יכול להגיע קרוב, ממש לכל מקום. 

  חגיגה לענף החקלאות

  רכב תפעולי חשמלי 4X4 הוא כלי עבודה מעולה ביעילותו ובנוחיות שהוא מספק לעובדים בענף החקלאות. ניתן לראות יותר ויותר רכבים כאלה נוסעים בשטחים חקלאיים ומבצעים עבודות שונות כגון: שינוע ציוד מנקודה לנקודה בשטח, העברת סחורה מהשטח למחסנים, שינוע פועלים מנקודה לנקודה בשטח ועוד. רכב תפעולי חשמלי 4X4 המיועד לחקלאות, על פי רוב, מגיע עם ארגז העמסה אחורי, עליו ניתן להעמיס ציוד, כלי עבודה, סחורות וכל דבר אחר שממדיו אינם מאוד גדולים. יכולות ההעמסה של רכבים אלה מספיק גדולות והן נעות בין 300 ל- 500 ק"ג. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641