בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  Marshell dh-c4 כמו אחיו הקטן Marshell dh-c2, הוא רכב תפעולי בעל קשיחות ייחודית לעבודה בשטח, ובעל מרכב ייחודי של חברת מרשל. גם דגם זה מתאפיין במרווח גחון גבוה במיוחד, גלגלים גדולים המאפשרים נסיעה מיטבית גם בדרכים לא סלולות, בצורה בטוחה ויעילה. Marshell dh-c4 חשמלי מצוין גם הוא עבור עבודה במשקים, לנסיעה במרחבי קיבוצים, מושבים ומפעלים, בהם צריך רכב תפעולי מגוון ובעל עמידות טובה לנסיעה בדרכים לא סלולות. דגם זה מתהדר גם הוא במנוע ובקר גדולים, המאפשרים לו לבצע בקלות גרירת עגלות, טיפוס קל בעליות חדות, וביצוע מגוון רחב מאוד של עבודות כמו שרק דגמי מרשל מסוגלים לבצע. 

  דגם Marshell dh-c4 הוא רכב תפעולי מרשל מוגבה עם 4 מקומות, המאפשר הוספת שני מושבים אחוריים מתקפלים המייצרים גמישות בכל הקשור לייעוד הרכב. במצב של מושבים פתוחים הרכב מתאים מאוד להסעת אנשים מנקודה לנקודה, בנוחות ויעילות. במצב של ספסל סגור, ניתן להעמיס על הרכב ציוד ולהשתמש בו במקומות עבודה בהם נדרש, גם להסיע עובדים וגם להעמיס ציוד חיוני או כלי עבודה.

  Marshell DH-C4 2

  מחיר הוא תמיד אלמנט חשוב לפני ביצוע כל עסקה שהיא ולכן, חשוב לדעת, Marshell dh-c4 אינו זקוק לטיפול שוטף מאסיבי ויקר ולפיכך, הוא נחשב לחסכוני, דבר המחזק את כובד המשקל לטובת בחירה בדגם זה, על פי נוסחת עלות מול תועלת. הוצאות תחזוקה שוטפות של רכב תפעולי הן פקטור משמעותי ולכן, Marshell dh-c4 הוא בחירה מצוינת עבור אלה שמבחינתם המחיר בהחלט קובע. תוסיפו לכך את העובדות שמוכיחות שמדובר ברכב תפעולי שקט, יעיל, חסכוני ואמין מאוד, ותקבלו רכב משתלם, בעל תכונות טובות שהופכות אותו לאחד הדגמים המבוקשים ביותר בארץ, בקטגוריית כלי רכב תפעוליים. בנוסף לכל אלה, תקבלו אחריות יצרן ושירות מעולה בפריסה ארצית מרשימה של היבואן. 

  מאפיינים בולטים של Marshell dh-c4

  • בלמים מכניים בגלגלים האחוריים.
  • בולמי זעזועים וקפיצי עלה.
  • הגה מסרק מכני.
  • תאורת רכב מלאה (פנסים קדמיים ואחוריים לרבות, איתות), מראות וצופר.
  • צמיגי שטח 10X10X22.
  YouTube video

  מחיר רכב תפעולי Marshell dh-c4

  מחירו של Marshell dh-c4 הוא 38,000 ₪ כולל מע"מ. ניתן לבצע שינויים באבזור הרכב, ולאלה עלויות נפרדות:

  • הוספת ספסל אחורי ללא עלות. 
  • הוספת גג מוארך 1000 ₪ כולל מע"מ.
  • כיסוי חורף 1000 ₪ כולל מע"מ. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641