בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  דברו איתנו עוד היום:
  055-431-6641

  רכב תפעולי Marshell DG-C2 נחשב בעיני לא מעט נהגי רכבים תפעוליים, לרכב האולטימטיבי, המספק נסיעה נוחה ובטוחה. מדובר באחת האופציות היותר טובות שקיימות בקטגוריה, בזכות הביצועים השקטים מצד אחד וחזקים מהצד השני, שמוכיח רכב תפעולי זה. אנשים המחשפים רכב גולף אמין, של אחת מהיצרניות המרשימות שישנן, בתוספת אחריות יצרן טובה, יכולים לבחור ברכב זה בראש שקט. 

  Marshell DG-C2 הוא רכב גמיש אותו ניתן להתאים למטרות רבות ומגוונות, בין השאר, על ידי הוספת ארגז להעמסת ציוד או, על ידי הוספת ספסל אחורי לרכב גולף אטרקטיבי ונוח, המשמש בעיקר להסעת אנשים. הדבר המאפיין דגם זה של חברת מרשל הוא השילוב המצוין בין עוצמה ונוחות, מנוע חזק ביותר ובקר גדול, המייצרים עבודה עוצמתית במיוחד, במקביל למפרט טכני עשיר, המבטיח נוחות מקסימלית למשתמש ברכב.

  Marshell DG-C2 הוא רכב מצוין נקודה, ללא קשר האם הוא משמש לחקלאות, תעשייה או תיירות, רכב זה מספק תוצאות מעולות. 

  YouTube video

  מפרט טכני של רכב תפעולי Marshell DG-C2 חשמלי

  • מנוע 48 V המספק 5.5 כוחות סוס, בקר אלקטרוני של 400 אמפר. 
  • מהירות מקסימלית של הדגם מגיעה ל- 32 קמ"ש. 
  • בלמים מכניים בגלגלים האחוריים, בולמי זעזועים עם קפיצי עלים. 
  • הגה המבוסס מסרק מכני. 
  • תאורת רכב מלאה (פנסים קדמיים ואחוריים ופנסי איתות), מראות צד וצופר. 
  • צמיגים: 10X50X205. 
  • משקלו הרטוב של הרכב הנו 490 ק"ג, אורכו של הרכב 243 ס"מ, רוחבו של הרכב 120 ס"מ, גובה הרכב 176 ס"מ, יכולת העמסה של עד 360 ק"ג. 
  Marshell DG-C2 2

  מחיר רכב תפעולי Marshell DG-C2 

  מחירו של רכב תפעולי Marshell DG-C2 הנו 28,000 ₪ כולל מע"מ. תוספת ספסל אחורי ללא עלות, תוספת לגג מוארך 1000 ₪ כולל מע"מ, כיסוי חורף 1000 ₪ כולל מע"מ. ניתן להוסיף גם צמיגי שטח ועלותם משתנה בהתאם לסוג הצמיגים שתבחרו. 

  יקיר מלול

  היי, אני יקיר ואני חובב טבע ורכבי שטח מושבע. כאשר עברתי לקיבוץ גיליתי את היתרונות הרבים שיש לרכבים תפעוליים להציע. מצד אחד מדובר ברכבי עבודה פרקטיים ומצד שני ברכבי שטח ופנאי מהנים במיוחד. באתר כרמל גלבוע נעזור לכם למצוא את הרכב התפעולי המתאים ביותר עבורכם

  התקשרו עכשיו: 055-431-6641